Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг