Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Купи!

Универзален гумен патосник за багажник Praxis 52254

шифра 52254
Цена

882.00 ден

Количина:

Опис

Univerzalen gumen patosnik za bagaznik Praxis 52254

  • Изработено од PVC , без мирис, се мие, цврста и отпорна на тежина
  •  Уникатна изработка, го штити багажникот од нечистотија
  •  Нуди висока заштита, специфичниот дизајн оневозможува протекување на течности
  •  Можност за кроење, прилагодлив за сите типови на возила
  •  Димензии 140 x 108

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.