(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. црн – 2071

8,000.00 ден

Kroven kufer Classic 320L. crn – 2071
Технички Податоци
Должина – 131 см
Ширина – 78 см
Висина – 38 см
Боја – црн
Волумен – 320 л
Тежина – 11 килограми
Основен материјал – Полипропилен
Материјал на корица – Полипропилен
Растојание помеѓу решетки
мин 500 – макс. 860

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега