Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Купи!

195/65R16C 104/102R TL TAURUS CARGO

шифра N/A
Цена

4,608.00 ден

195/65R16C 104/102R TL TAURUS CARGO

Количина:
Категорија

Опис

-БЕСПЛАТНА ДОСТАВА по карго.

-Нов вентил со секоја гума.

-Гаранција за фабрички дефекти – 2 години од денот на купување.

Vendor Information

  • Store Name: Prodavnica 2 gumi
  • Подавница Prodavnica 2 gumi
  • 5.00 5.00 rating from 1 review

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.