Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Заштита за фарови – 20 апликации – 276541

шифра 276541
Цена

1,280.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SONAX Zastita za farovi – 20 aplikacii – 276541

– Едно пакување се користи за 2 фар.
– Отворете го пакувањето и нежно и рамномерно нанесете на полираните фарови.
– Остатоците избришете ги со микрофибер крпа
– 4 часа после нанесувањето возилото не треба да се наводени
– Првото миење на возилото треба да е после една недела
– За проверка дали заштита сеуште трае на фаровите се тестира со бегање на водата од самите.

Количина:
SKU 276541 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.