Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Xtreme спреј со заштита Sonax 750мл. 243400

шифра 243400
Цена

999.00 ден

Xtreme sprej so zastita Sonax 750ml. 243400

Новитет во палетата на Xtreme, SONAX Xtreme спреј и заштита 750ml е совршен за луѓето кои се на пат. Едноставно, испрскајте го и исплакнете за да создадете заштитен слој.

Ефективна заштита на бои, хром и пластика

Напрскајте, исплакнете = заштитено!

Брз и лесен за употреба

Дава длабочина на бојата и висок сјај

Трае приближно. 3 месеци

Идеално за долгорочна заштита

Забележете: НЕ КОРИСТЕТЕ НА ГОЛЕМИ ПОВРШИНИ И НЕ ДОЗВОЛУВАЈТЕ ДА СЕ ИСУШИ.
1. Измијте го возилото и исплакнете темелно со чиста вода.
2. Протресете го шишето, отворете ја млазницата за прскање со вртење.
3. Распрскувајте го возилото рамномерно на влажното возило (приближно 4-6 прскања на м2).
4. Исплакнете веднаш со голем млаз вода и избришете го возилото со микрофибер крпа.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.