Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Waterspot Remover 1L. – 275300

шифра 275300
Цена

1,160.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SONAX Waterspot Remover 1L. – 275300
Пред употреба измијте го и исушете го возилото.
Во зависност од степенот на извалканост, нанесете директно врз дамките на водата, оставете да делува за кратко и избришете ја со ултра фино микрофибер крпа (450700). Ако има мали дамки на вода, испрскајте во крпа и избришете ја површината.
ЗАБЕЛЕШКА: Не користете го на директно сонце или на топли површини. Не дозволувајте да се исуши.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.