Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Сет за отсранување на гребнатинки – 305941

шифра 305941
Цена

820.00 ден

SONAX Set za otstranuvanje na grebnatinki – 305941
Сет за полирање кој служи за отсранување на локализираните гребаници и нерамнини на бојата на возилото. Може да се отстранат дури и подлабоки гребаници во само 2-3 чекора, но и да се оневозможи нивно проширување до основата на бојата. За стандардни и металик бои.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.