Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Хром и Алуминиум паста – Sonax 308000

шифра 308000
Цена

299.00 ден

Hrom i Aluminium pasta – sonax 308000

Ја отстранува темелно рѓата од хромираните делови. Го враќа некогашниот сјај и конзервира. Со заштитен слој го спречува кородирањето. Нето: 75 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.