Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300

1,800.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Fina abrazivna pasta Sonax ProfiLine 319300

Политура за остарена и изгребана боја. Одстранува прав, напрскана боја, нанесени при работа или случајно, тврдокорни нечистотии и гребнатини. Не содржи силикон. Нето: 1 л.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега