Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Тврд восок без силкон – Sonax 280300

шифра 280300
Цена

1,333.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Tvrd vosok bez silikon – Sonax 280300

Восок базиран на нано технологија. Обезбедува длабок сјај и долготрајна заштита за сите нови и свежи полирани стандардни, металик и бои отпорни на гребаници. Одржува и обезбедува долготрајна восочна заштита. Без силикон. Нето: 1 л.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.