Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Спреј за подготовка на нано протект – Sonax 237300

шифра 237300
Цена

693.00 ден

Sprej za podgotovka na nano protekt – Sonax 237300

Специјални соединенија за растворувач за ефикасно отстранување на маснотии и маслени филмови од површини за боење. Подготвува бои за примена на долготрајното заштита SONAX Nano Paint Protect. Идеален за контролирање на резултатите од полирањето без холограма и за демагнување пред работа со респиратор.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.