Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Полир и восок (прогресивен) – Sonax 202100

шифра 202100
Цена

659.00 ден

Polir i vosok (progresiven)- Sonax 202100

Високо ефикасен полир за полирање на оштетени бои и за реставрација на обледените површини. Екстремно финиот оксиден прав ги полира гребаниците предизвикани од перење, честите секојдневни гребаници и нормалното обледување на бојата. Новата Технологија на хибридна заштита овозможува неповторлив брилијантен сјај придружен со извонреден ефект на бегање на водата од површината. Специјалните органски супстанци се комбинирани со неоргански материи за создавање на трајна и водоотпорна слојна мрежа која оптимално ја нагласува бојата на третираната површина. За да се добие долгорочна заштита и запечатен сјај, Sonax препорачува понатамошен третман со Sonax ЕКСТРЕМ Брилијантен Восок 2. Нето: 250 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.