Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Полимерна заштита – Sonax 223300

шифра 223300
Цена

900.00 ден

Polimerna zashtita – Sonax 223300

Запечатување на бојата со висок сјај врз основа на хибридна полимер технологија која нуди заштита и до 6 месеци. Произведува многу густ, долготраен заштитен штит за реставрација на интензивна боја како и за мазни површини кои стануваат водоотпорни. Содржи силикон. Нето: 340 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.