Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Полимерна заштита и сјај – Sonax 222100

шифра 222100
Цена

659.00 ден

Polimerna zastita i sjaj – Sonax 222100

Безвосочен високо-сјаен заштитувач за сите нови и безмалку нови бои, како и за пред-полирани површини. Производот ја покрива бојата со екстремно стабилен, сјаен и заштитен слој (Хибридна заштита) кој овозможува долготрајна заштита, интензивно регенерирање на бојата и безпрекорен ефект на бегање на водата од површината. Го намалува таложењето на нечистотии и прашина, и овозможува автоматско враќање на сјајот со секое наредно перење на возилото. Доволен за 3-4 нанесувања кои се неверојатно брзи и лесни, без потреба од претходен третман или време за сушење. Нето: 210 мл.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.