Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Паста SONAX Profiline 05-05 1l. 245300

шифра 245300
Цена

2,933.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Pasta Sonax Profiline 05-05 1l. 245300

Груба абразивна паста за прераотка на орбитални полири, за бришење на изгребани или локално бодливи слоеви на боја.

Количина:
SKU 245300 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.