МА Професионална брза заштита 750 мл. – 19625

399.00 ден

MA Profesionalna brza zastita 750 ml. – 19625

Синтетички брз восок наменет за полирање и заштита на сите површини. Совршено штити од прашина и овозможува длабок сјај. Може да се аплицира на: пластика, гума, метал и керамика. Ја продолжува трајноста на восочните и керамичките заштити.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега