МА Восок за на мокро нанесување -750мл. – 19084

199.00 ден

MA Vosok za na mokro nanesuvanje – 750ml. – 19084
Најнова формула за ненесување на восок на мокра површина. Го забрзува сушењето на автомобилот и дава длабок сјај.
Брзо и лесно нанесување може да се користи на сите лакирани површини. Да се избегнуваат прозорците. Да се нанесува на делови за најдобри резултати.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега