Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Брза заштита Profiline – Sonax 288405

шифра 288405
Цена

1,013.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Brza zastita Profiline – Sonax 288405

Идеално заштитно брзо нанесување со восок од карнауба за нови и речиси нови површини и за површини претходно третирани со лак. Боите стануваат интензивни со импресивен длабок сјај. Совршено прилагоден за изложбени возила стоејќи на отворено. Брзо во обработка, долготрајно во заштита! Содржи природен восок од карнауба.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.