Авто полир за професионалци – Sonax 300300

1,070.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Avto polir za profesionalci – Sonax 300300

Полир за отстранување на малите гребаници и враќање на сјајот на избледените бои. Лесен за нанесување, ги чисти и освежува боите и ги заштитува третираните површини. Неговата содржина на природен карнауба восок обезбедува долготрајна заштита. Значително го враќа длабокиот сјај. Нето: 1 л.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега