Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Автополир-Sonax

шифра 300100
Цена

369.00 ден

Количина:

Опис

Авто Полирот е со потполно нов рецепт, на природни водени бази. Тие овозможуваат заштита и сјај на изматирани и стари бои, без многу напор. Содржината на природен карнауба восок обезбедува долготрајна заштита Нето: 250 мл.

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.