Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Абразивна паста – Sonax 320300

шифра 320300
Цена

1,600.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Abrazivna pasta – Sonax 320300

Безсиликонска паста за полирање на гребаници на лакот и за лак без сјај. Ги измазнува гребнатините и го враќа сјајот на лакот. Ги отстранува трагите од дополнително нанесениот лак и од пескарењето. Нето: 1л.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.