Абразивна паста за полирање Sonax 285300

1,220.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Abrazivna pasta za poliranje Sonax 285300

Полир за избледени и изгребани бои. Ги рамни гребаниците и со полирање ја отстранува прекумерната избледеност на сите бои. Го отстранува прекумерно напрскана боја и трагите од стругање. Без силикон. Нето: 1л.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега