Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Sonax Xtreme Rich Foam концентрат – 248300

шифра 248300
Цена

620.00 ден

Sonax Xtreme Rich Foam koncentrat – 248300
За густ, долготраен и интензивен слој од пена. Со мирис на шумско овошје..
Активна формула која формира дебел слој пена и интензивно ги отстранува нечистотиите.
Разредете 30-100мл шампон со 1 л. вода. Рачен распрскувач за пена: Измешајте 10-30 ml шампон со 1l вода во садот (во зависност од уредот и млазницата). Може да се користи кај перач под висок притисок, рачен распрскувач и како редовен шампон за рачно перење.

Количина:
SKU 248300 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.