MA Шампон со восок 1.3л. – 19027

180.00 ден

MA Sampon so vosok 1.3l. – 19027
Целосна грижа за вашиот автомобил, производ кој ќе ја отстрани нечистотијата и дополнително ќе го заштити автомобилот.
Лесен за употреба со 2 две функции перење и заштита. 2 капачиња во 10 топла вода. Нанесете со кружни движења. Исплакнете.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега