Универзален шампон Clinex – 5л. – 40098

730.00 ден

Univerzalen sampon Clenex – 5l. – 40098
Шампон за автомобили и камиони. Ја одстранува наталожената нечистотија. Штити од дополнително валкање. Остава чиста површина без траги. Нето: 5л.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега