Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Активна пена Sonax Profiline – 618300 1L

шифра 618300
Цена

800.00 ден

Aktivna pena Sonax Profiline – 618300 1L
Професионално средство за чистење на нечистотии со одлична пена за перење автомобили со помош на пена за распрскување. Совршено прилагоден за употреба како шампон, средство за отстранување на инсекти и чистач на рабови. Концентрат за минимум 50 автомобили. Пријатна миризба, pH Неутрална и компатибилна за возила обложени со фолија.

Користење:

За пеномати во зависност од големината и литражата.
1:10 до 1 :20 сооднос со вода.

Количина:
SKU 618300 Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.