Workstuff Ракавица за миење (СТОРМ) – 380028

1,170.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Workstuff Rakavica za mienje (STORM) – 380028
Професионална ракавица за безбедно и ефикасно миење на возилото. Висока апсорпција густа и нежна микрофибер ракавица. Произведена во Кореа.
Големина – 22/18 см
ТЕжина – 115 гр.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега