Workstuff Микрофибер крпа ЃЕНТЛМЕН (basic), (350 гсм.) – 380271

430.00 ден

Workstuff Mikrofiber krpa GENTELMAN (basic), (350 gsm.) – 380271
Димензии – 40 x 40 цм.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега