Work Stuff Професионална Четка за кожа и тапацир – 380783

333.00 ден

Work Stuff Profesionalna Cetka za koza i tapacir – 380783
– Состав 30% природно 70% синтетичко влакно.
– Обложен зафат направен од бука
– Изклучително издржлива четка
– Практична и лесна за работа

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега