SONAX Xtreme крпа за чистење и сушење – 417741

459.00 ден

SONAX Xtreme krpa za chistenje i sushenje – 417741
Супер-апсорбирачка крпа со големина XL за темелно чистење и сушење на сите површини на возилото.
Потопете во ладна вода 1-2 минути пред употреба. Темелно измијте ја по употребата, избришете и чувајте ја во кутијата. Секогаш чувајте ја кутијата затворена.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега