Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Xtreme крпа за чистење и сушење – 417741

шифра 417741
Цена

459.00 ден

SONAX Xtreme krpa za chistenje i sushenje – 417741
Супер-апсорбирачка крпа со големина XL за темелно чистење и сушење на сите површини на возилото.
Потопете во ладна вода 1-2 минути пред употреба. Темелно измијте ја по употребата, избришете и чувајте ја во кутијата. Секогаш чувајте ја кутијата затворена.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.