Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Четка за чистење бандажи – 417900

шифра N/A
Цена

540.00 ден

Количина:

Опис

SONAX Четка за чистење бандажи – 417900
✅Ергономската четка за чистење и отстранување на тврдокорна и тешко достапна нечистотија од челични и алуминиумски бандажи

✅Меките влакна и обложената жица ја штитат површината од гребење или оштетување

✅Практичната и нелизгава рачка нуди сигурно држењe

✅Идеален во комбинација со сите SONAX чистачи на бандажи

Начин на употреба: Нанесете од средството за чистење на бандажи на бандажите и со нежни движења тријте ги бандажите со четката како би ја отстраниле нечистотијата. По користењето едноставно исплакнете ја валканата четка темелно со топла вода. Исушете ја и ставете на ја место.

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.