SONAX Четка за чистење бандажи – 417900

540.00 ден

Опис

SONAX Четка за чистење бандажи – 417900
✅Ергономската четка за чистење и отстранување на тврдокорна и тешко достапна нечистотија од челични и алуминиумски бандажи

✅Меките влакна и обложената жица ја штитат површината од гребење или оштетување

✅Практичната и нелизгава рачка нуди сигурно држењe

✅Идеален во комбинација со сите SONAX чистачи на бандажи

Начин на употреба: Нанесете од средството за чистење на бандажи на бандажите и со нежни движења тријте ги бандажите со четката како би ја отстраниле нечистотијата. По користењето едноставно исплакнете ја валканата четка темелно со топла вода. Исушете ја и ставете на ја место.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега