SONAX Микрофибер четка за бандажи – 417941

998.00 ден

SONAX Mikrofiber cetka za bandazhi – 417941
Ја отстранува тврдоглавата нечистотија за кратко време, дури и на тешко достапни места. Долгата рачка овозможува чистење до тешко достапните места. Висококвалитетните микрофибер влакна нуди оптимална заштита од гребање. Идеална четка за чувствителни површини на бандажите (на пр. црна со висок сјај). Рачката е удобна за држење и гарантира сигурно држење. Погоден за сите видови бандажи. Идеален во комбинација со сите SONAX чистачи на бандажи. Едноставно исплакнете ја валканата четка темелно со топла вода по употреба.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега