Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Sonax Микрофибер крпа профи плава – 416341

шифра 416341
Цена

1,187.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Sonax Microfiber krpa profi blue – 416341

– Ултра микрофибер квалитет за идеално отстранување на секаков вид остатоци (на пр, остатоци од восок и полирање, нечистотија итн.)
– Екстремно абсорбирачка, благодарение на високата содржина на полиамид.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.