SONAX Микрофибер крпа ПЛУС – 451200

1,100.00 ден

SONAX Mikrofiber krpa PLUS – 451200

Совршена крпа за професионална употреба. Брза заштеда на време, брзо бришење без траги и остатоци..

Долг работен век. Висококвалитетна микрофибер крпа со големи влакна со заоблени агли и зашиени рабови…

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега