SONAX Микрофибер крпа за внатрешност и стакла -1ком. – 416441

160.00 ден

SONAX Mikrofiber krpa za vnatresnost i stakla -1kom. – 416441
За чистење на сите мазни и груби површини
Стакло, огледало, пластика..
Се мие на 60 ° C

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега