SONAX Марамици за кокпит (мат) – 415800

120.00 ден

SONAX Maramici za kokpit (mat) – 415800
Влажните марамици за чистење и одржување сите пластични делови, дрво и гума. Го задржува оригиналниот мат изглед на третираните површини. Практично решение за внатрешна и надворешна употреба. Идеални за патување.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега