PRAXIS Двостран сунѓер за инсекти и катран – 4225

148.00 ден

PRAXIS Dvostran sunger za insekti i katran – 4225
Додаток за чистење и нега на стакло, огледала и други раб во автомобилот. За чистење од иснекти од вашиот автомобил, камион или СУВ или РВ.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега