Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Сунѓер за полирање 160 Medium Sonax – 493000

шифра 493000
Цена

507.00 ден

Sunger za poliranje 160 Medium Sonax – 493000

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Со средна тврдост, со фини пори наменет за машинско полирање. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.