Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Сунѓер за полирање црвен – Sonax 493100

шифра 493100
Цена

547.00 ден

Sunger za poliranje crven – Sonax 493100

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Тврд, со фини пори наменет за абразивно машинско полирање на гребаници и на оштетени обоени површини. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.