Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Сунѓер за полирање сив 160 екстра мек – Sonax 493241

шифра 493241
Цена

467.00 ден

Sunger za poliranje siv 160 ekstra mek – Sonax 493241

Сунѓер за машинско полирање на возила. Дијаметар 160 мм. Супер мек, со фини пори наменет за машинско полирање. Лепенката овозможува брза замена на сунѓерот.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.