Микрофибер сунѓер Sonax – за бандажи 417541

340.00 ден

Mikrofiber sunger Sonax – za bandazi 417541

Се користи за темелно чистење на бандажите, особено со користење на Sonax средствата за чистење бандажи. Погодна за чистење на специфично закоравените и тешко достапните места.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега