Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

Микрофибер крпа за сушење Sonax 450800

шифра 450800
Цена

1,120.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Mikrofiber krpa za sushenje Sonax – 450800

Идеална крпа за заштеда на време, лесно сушење на возилото, која е нежна кон обоената површина на возилото. Со заоблени и повеќекратно порабени рабови. Извонредно издржлива со долги микрофибер влакна со нето тежина од 600г/м², која може да апсорбира 10 пати повеќе вода од нејзината тежиина.

Количина:
SKU 450800 Категорија

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.