Крпа против замаглување – Sonax 421200

118.00 ден

Krpa protiv zamagluvanje – Sonax 421200

Спрецијално импрегнирана микрофибер крпа која оневозможува замаглување на стаклата од внатрешноста на возилото и обезбедува прегледна видливост. Со долготраен ефект. Без влакна.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега