Крпа за кола Sonax – еленска 419200

505.00 ден

Krpa za kola(elenska) Sonax 419200

Трајна крпа за сушење на мократа површина на возилото, хромираните и стаклените површини. Мека, погодна за користење и особено абсорбирачка. Не остава траги, водени дамки и идеална за чистење на тапацир, навлаки за седишта и други материјали. Исто така, универзално употреблива во домаќинството.

Нема залиха