Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020 007489

2,790.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Prskalka ALTA 7000 Viton AL4020 007489

Широка инка
Нерѓосувачки челик AISI 316
Сигурносен вентил и индикатор за притисок
Отпорна лента
Рачка за држење
Заоблен агол на крајот од рачката
Висина на прскање 450 см.
Агол на прскање 60 степени
Максимален капацитет 8 лит.
Притисок 3 бара

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега