Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485

180.00 ден

Prskalka ALTA 500 Hermetic 007485

Агол на распрскување 60 степени
Макс. капацитет 500 мл.
Висина на прскање 350 см.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега