Прскалка АЛТА 2000 Витон ПЕНА АЛ4002 007490

1,180.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Prskalka ALTA 2000 Viton PENA AL4002 007490

Нерѓосувачки челик AISI 316
Безбедносна рачка
Вентил кој долго го држи притисокот
Распрскувач на пена
Макс. капацитет 2 лит
Притисок 2 бара

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега