Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден

SONAX Течност против замрзнување и чист видик -20 – 332555

шифра 332555
Цена

499.00 ден

SONAX Tecnost protiv zamrznuvanje I chist vidik -20 – 332555

Го спречува замрзнувањето на системот за чистење на стаклата и смрзнувањето на распрскувачите. Идеално за висококвалитетни ксенонски фарови и пластични фарови и пластични фарови со заштита од одблесок со чиста стаклена оптика. УПОТРЕБА – Потготвено за употреба – едноставно ставете го во резервоарот за течност на стакла. Состав: 5% анјонски состојки, парфем. Зголемена претпазливост од деца поради горчливи агенси.

Количина:

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.