SONAX Концентрат за ветробранско стакло 2л. 1:7 – 260541

280.00 ден

SONAX Koncentrat za vetrobransko staklo 2. 1:7 – 260541
Концентрат за чистење и миење на шофершајбната и фаровите, за летна употреба. Брзо отстранува инсекти, масло, саѓи, силикон и други мрсни дамки од шофершајбната или фаровите. Идеален за високо квалитетни XENON фарови и пластични светла за дифузија на светлина во оптичка стакло. Без фосфат.

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега